O slovo se hlásí i CCM liga dorostu. Wolves ukázali, že je v ní možné cokoli

Dvougolový junior Michal Nekvapil nasměroval Techniku k výhře s Halíčkovým Brodem 3:1

pá 27. 9. 2024, 3. kolo

Motor, Slavia a kdo postoupí mezi elitu teď? Juniorce Techniky začíná Liga juniorů

Při zúžení juniorské extraligy v sezoně 2021/22 opustilo nejvyšší soutěž pět týmů, dva z nich už se mezi elitu vrátily. Kdo bude jejich osud následovat tentokrát? V pátek 13. září vypukne nový ročník Ligy juniorů, jejíž vítěz se rovněž může těšit na přímou vstupenku do extraligy.

Poslední přípravný zápas před startem 2.ligy jsme se Žďárem n/S vysoko prohráli

Poslední přípravný zápas před startem 2.ligy se nepovedl. Soupeř ze Žďáru nad Sázavou přijel v kompletní sestavě, také my jsme byli téměř kompletní. Bohužel generálka se nám nevydařila, především ve druhé třetině jsme chybovali úplně ve všem. Snad jen třetí třetina snesla trochu druholigová měřítka.

Teď už máme před sebou začátek mistrovské sezony 2.ligy. Začínáme ve středu 18.9., kdy od 18,00 hod. se na ZS v Ledči nad Sázavou utkáme s "domácím" mužstvem BK Havlíčkův Brod. Poté nás v sobotu 21.9. čeká první domácí zápas na HHDM. Od 18,00 přivítáme Ďábly z Nového Jičína.

Ze slovenské Skalice si odvážíme těsnou prohru 1:2

Sobotní podvečerní přípravný zápas ve Skalici byl naším mezinárodním po osmi letech. S jedním s aspirantů na postup do slovenské hokejové extraligy jsme odehráli výborný zápas. I přes těsnou prohru 1:2 je z naší strany s výkonem spokojenost. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, plném osobních soubojů. Oba brankáři předvedli výborné výkony a vychytali jak domácí, tak hostující střelce.

Nakonec rozhodla jedna naše chyba na obranné modré čáře v polovině třetí třetiny, kdy jsme domácímu Stupkovi darovali puk a ten nadvakrát překonal Šurého v naší brance.

Poslední přípravné utkání před začátkem 2.ligy odehrajeme ve středu 11.9., kdy od 18,30 hod. přivítáme na HHDM Brno soupeře ze Žďáru nad Sázavou.

Nová sezona je tu, sledujte všechny naše zápasy na streamovací platformě CZECHICEHOCKEY.TV

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku a zvýšit tak popularitu tohoto sportu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě zprostředkování hokejových zážitků divákům nabízí služba také možnosti růstu jednotlivých klubů! Hokejové týmy mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat tréninky i zápasy, a tím přispět k lepší efektivitě týmu a budoucím úspěchům.

Vyrovnaný přípravný zápas s Havlíčkovým Brodem jsme rozhodli v poslední třetině

V dalším parném letním dni jsme nastoupili po třech týdnech k přípravnému domácímu zápasu na HHDM. Soupeřem nám byl celek z Havlíčkova Brodu, který se představil na našem ledě téměř kompletní se všemi lídry svého mužstva. I když bylo venku stále 30 °C, tak teplota na HHDM byla pouhých 8 °C. Ideální podmínky pro těžký přípravný zápas.